O naszym zespole

profesjonalni prawnicy

Serwis antyplagiat.edu.pl jest własnością Antyplagiat-online, przedsiębiorstwa udzielającego gwarancji na testy antyplagiatowe, w tym gwarancji jsa

 

Od 2008 działał jako freelancer pisząc wzory prac naukowych dla wielu Redakcji i klientów indywidualnych w Polsce i na świecie, m.in. z: Niemiec, Anglii, Ukrainy, a także redakcji ze Stanów Zjednoczonych, czy Hong Kongu.

Właściciel Serwisu, główny Redaktor jest magistrem prawa, który ukończył studia doktoranckie z prawa.

Nabywając doświadczenie zdecydował się założyć firmę zajmującą się pisaniem wzorów prac naukowych. Celem firmy jest zapewnienie klientom stałego kontaktu z Redaktorem, bez firmy pośredniczącej, która oferuje tylko usługi przez Internet i zabiera 50-60% wpłat od klientów. W efekcie redaktorzy sporządzają pracę nie zawsze adekwatną do wielkości swoich wypłat. Na tym serwisie klient ma zawsze pewność, że płaci Redaktorowi i kontaktuje się bezpośrednio z nim. Pracę sporządza przy tym osoba z wykształceniem wyższym i kilkunastoletnim doświadczeniem, posiadającym dostęp do najnowszej literatury. W ten sposób celem serwisu jest sporządzanie najlepszych prac z gwarancją JSA, której udzielamy jako prawdopodobnie jedyni w Polsce. Poza tym Redakcja skupia się na indywidualnym podejściu, dlatego nie musisz się martwić o utrudniony kontakt.